“Fra Slavko je umro, doslovno izgorio služeći Bogu, čovjeku, Gospi, Međugorju… čineći dobra dijela. I da to uistinu ne umire svjedoče i svi večerašnji sudionici na premijeri filma, svjedoče njegova djela, svjedoče ljudi koji ga se i danas sjećaju”, rekao je na premijeri filma fra Ivan Sesar.